Tiệm Tóc Nam – Tổng hợp địa chỉ, giá tiền các tiệm tóc RẺ ĐẸP tại Sài Gòn

Salloni i flokëve për meshkuj Cakhia TV mendon se do të ketë edhe shumë kërkime. Jo më pak se një sallon flokësh, apo jo? Kush tha që vetëm femrat duhet të kujdesen për flokët e tyre. Edhe ne meshkujt jemi shumë të vëmendshëm për këtë çështje! Këto janë ndër dyqanet e arit sot. Ku është vendi që mund të plotësojë faktorë të tillë si stili i bukur, çmimet e mira dhe zotërimi i shumë shërbimeve? Duke kuptuar këtë nevojë, Cakhia TV ju ka ndihmuar të përmbledhni 10 vendet më të famshme për të prerë flokët e meshkujve duke kursyer para në Saigon.

Xem thêm bài viết liên quan
- Các Kiểu Tóc Nam Cực Chất Bạn Nhất Định Phải Thử 1 Lần
- Cắt tóc ngày nào tốt, may mắn cho GEN Z theo từng tuổi
- Gội đầu mỗi ngày tóc mau dài? – 6 cách làm tóc nhanh dài hiệu quả nhất
- Tiệm Tóc Nữ - Review tổng hợp chi tiết 10 địa điểm RẺ - ĐẸP tại HCM
- Nhuộm tóc có hại không? Chết vì nhuộm tóc là có thật?

Barber Shop Flokë natyralë

Sallon flokësh për meshkuj Cakhia TV me flokë natyralë

Duke filluar nga një berber i njohur me vetëm dy berberë. Tani është bërë një dyqan i madh me shumë degë. Me më shumë se 15 vjet përvojë në profesionin e Berberit, Natural mund të dizenjojë me siguri për ju “trendin e nxehtë” të sotëm dhe modelet e bukura të flokëve. Të njëjtat kritere të prerjeve të bukura të flokëve për para e kanë ndihmuar pjesërisht këtë Berber të dallohet dhe të tërheqë shumë klientë.

Shërbimet që sjell natyrshëm Barber Shop përfshijnë:

 • Prerje, tharje, stilim i kombinuar: 80,000 VND
 • Prerje e kombinuar + kaçurrela flokësh: 150 000 VND
 • Prerje e kombinuar + ngjyrosje: 200,000 – 350,000 VND (varet nga boja, numri i ngjyrave)

Përveç kësaj, shërbime shtesë si rruajtja, dylli i veshit, larja e flokëve, etj janë në dispozicion dhe gati për t’ju shërbyer. Pika qe i pelqen Cakhia TV ne dyqanin ngjitur me punimet e “mirefillta” eshte se ka kondicioner te fresket dhe wifi te forte. Ju bëjnë të qetë në pritjen e radhës tuaj për të shkurtuar. Përveç kësaj, stafi është shumë miqësor. Nëse nuk dini çfarë modeli flokësh të shkurtoni, pyesni me guxim stafin. Ata do t’ju ndihmojnë të gjeni modelin e flokëve që ju pëlqen më shumë. Edhe pse është një dyqan i stilit popullor, pajisjet për prerje flokësh janë gjithashtu jashtëzakonisht të investuara dhe profesionale. Ndaj nëse doni të gjeni një vend “të lirë” por cilësor, mos hezitoni të vini në Natural Berber Shop. Patjetër që do t’ju bëjë të kënaqur!

 • Adresa: 2D Phung Van Cung, Ward 7, Phu Nhuan District, HCMC
 • Linja telefonike: 0971380919
 • Vlerësimi: 4.4 / 5.0 yje

Shtëpia OGI BARBER

Parukeri për meshkuj Ogi Cakhia TV

E vendosur në zemër të Distriktit 1, Ogi Barber jo vetëm që tërheq klientët vietnamezë, por edhe klientët e huaj e duan këtë markë. Krijuar me tre kritere Argëtim – Profesional – Pasion. Ogibarber di gjithmonë se si ta kthejë dyqanin në një shtëpi të përbashkët ku klientët mund të vijnë dhe të shijojnë të gjitha shërbimet rehat dhe të lumtur.

Shërbimi që ofron Ogi Barber është gjithashtu jashtëzakonisht i larmishëm me shumë paketa të ndryshme produktesh. Lejoni klientët të zgjedhin. Këto shërbime përfshijnë:

 • Prerja bazë: 90,000 VND
 • Prerja e flokëve të zotërinjve: 130,000 VND
 • Kaçurrela: 350,000 VND
 • Zbardhues: 250,000 VND
 • Ngjyrosje: 380,000 VND.
Tham Khảo Thêm:  Top 3 lông mi giả nam châm

Ajo që Cakhia TV pëlqen te ky berber është se ka një shërbim të rezervimit të takimeve dhe ju lejon të zgjidhni berberin tuaj. Përveç kësaj, shërbimi ndaj klientit është gjithashtu i shkëlqyeshëm. Punonjësit gjithmonë dëgjojnë dhe punojnë me shumë ndërgjegje dhe entuziazëm. Pra, çfarë prisni, ejani dhe krijoni vepra me orgibarber tani!

 • Adresa: Nr. 1 Pasteur, Ben Nghe Ward, District 1, HCMC
 • Linja telefonike: 0332856485
 • Vlerësimi: 4.7/5.0 yje

Barbershop Idiot

Parukeri për burra Goofy Cakhia TV

Stili i guximshëm i rrugës i përzier me pak traditë është stili kryesor kur bëhet fjalë për Ngo Berber. Përveç hapësirës së ajrosur dhe të sjellshme, faqosja është e rregullt dhe bie në sy. Është një shërbim shumë profesional dhe i bukur i prerjes së flokëve. Silly Berber gjithmonë sfidon veten me shumë modele flokësh të çuditshme dhe të vështira si primlock, dreadlock, .. Pra, për sa kohë që ju jeni të gatshëm të vini, Goose Berber do ta bëjë këtë sado i ndërlikuar të jetë stili.

Me paketën bazë të kombinuar (prerje, larje, tharje) për vetëm 120,000 VND, çdokush mund të vijë dhe të përjetojë shërbimin. Ndërsa për paketat e tjera si kaçurrela, ngjyrosje, zbardhje apo stilim, çmimi do të variojë nga 200 000 deri në 500 000 në varësi të shërbimit.

Cakhia TV e pëlqen idiotin berber sepse ka një stil shumë unik dhe një shkretëtirë të guximshme perëndimore. Nga mjeshtëria tek kreativiteti, duke thyer mënyrën se si ekipi i Barber Berber i ka të gjitha. Ndaj nxitoni dhe telefononi për të bërë një rezervim

 • Adresa: 70 Le Hoang Phai, Ward 17, Go Vap District, City. Qyteti Ho Chi Minh
 • Linja telefonike: 0326515117
 • Vlerësimi: 4.8/5.0 yje

Berberi Vu Tri

Parukeri per meshkuj Vu Tri Cakhia TV

Me më shumë se 29 vite funksionim me kriterin “Cilësia bën markë”. Barber Shop Vu Tri është kthyer në një markë “plak” në botën e berberëve. Jo vetëm që është një atraksion i njohur turistik, por artistët e Showbiz-it e zgjedhin këtë vend edhe për stilimin e flokëve. Çmimi i shërbimit të dyqanit varion nga 20,000 VND deri në 800,000 VND dhe ofron një sërë shërbimesh si:

 • Prerja e flokëve: 90,000 VND
 • Shampo + shpëlarje flokësh + larje fytyre: 50,000 VND
 • Shtrirje, ngjyrosje: 220,000 VND
 • Gomë, kaçurrela: 250 000 VND
 • Përkulje e klasit të lartë: duke filluar nga 350,000 – 800,000 VND (në varësi të formës)

Pika që i bën më shumë përshtypje Cakhia TV është mjeshtëria e punëtorëve. Vu Tri Barber i kushton vëmendje të madhe zhvillimit të talenteve të punonjësve. Prandaj, stafi në sallon janë të gjithë të trajnuar drejtpërdrejt për të marrë aftësitë më të mira. Aktualisht, berberi zotëron deri në 14 degë, kështu që ju mund të zgjidhni lirisht një vendndodhje pranë jush.

 • Adresa: Distrikti 3,4,6,7,8,9, Tan Binh District, Binh Thanh District, Go Vap District, District. Phu Nhuan, rrethi. Thu Duc.
 • Linja telefonike: 0523186168
 • Vlerësimi: 4.9/5.0 yje

Berberi Liem

Parukeri për meshkuj Liem Cakhia TV

I famshëm për markën “sallon flokësh me tatuazhe për meshkuj” Liem Barber gradualisht pohoi “cilësinë e lojës” në treg. Berberi i integritetit ka stilin Chicano, kështu që kur të vini në dyqan, patjetër që do të dërrmoheni. Dyqani është i mbuluar me shumë foto, ngjitëse, foto, brirë buallesh të personalitetit, etj. Do të krijojë gjithmonë emocione për ju. Shërbimet që sjell berberi Liem janë gjithashtu jashtëzakonisht cilësore si:

 • Konsulencë, prerje, tharje, shërbim stilimi vetëm 80,000 VND
 • Ngjyrosja e ngjyrave të modës vetëm nga 200,000 në 420,000 VND
 • Bëni tatuazh njërën anë të kokës për vetëm 80,000 VND
Tham Khảo Thêm:  Laptop Cũ Giá Rẻ - 7 Điều Cần Lưu Ý Khi Mua

Zotërimi i një shërbimi tatuazhesh në njërën anë të kokës e ka bërë Cakhia TV të “tronditur”. Por ajo që më bën “të magjepsur” vjen nga aftësia, profesionalizmi dhe mendueshmëria në secilin stil kur u shërben klientëve. Veçanërisht, stafi i dyqanit përpara se t’u shërbejë klientëve kërkohet të paguajë përmes kursit të dedikuar të Dyqanit. Pra, çdo student zotëron aftësi të larta dhe mbresëlënëse.

 • Adresa: Shpërndarë gjerësisht, veçanërisht në 2 provinca të qytetit Ho Chi Minh (12 dyqane) dhe Hanoi (10 dyqane). Përveç kësaj, në Dong Nai dhe Binh Duong, veçanërisht në Singapor, ka përshtypje për Liem Barber.
 • Vlerësimi: 4.8/5.0 yje

Berberi 4RAU

Parukeri per meshkuj 4rau Cakhia TV

Me një hapësirë ​​klasike, casual dhe një staf të ri, entuziast dhe pasionant. Barber Shop 4RAU u jep klientëve një ndjesi të këndshme së bashku me modele flokësh që mund të quhen “cool”.

Shërbim i mirë plus çmim i mirë, çfarë tjetër është më mirë se ju djema! Lista e çmimeve të 4Rau është si më poshtë:

 • Rruajtja / Rruajtja: 90,000 VND
 • Shampo dhe masazh: 70,000 VND
 • Shërbimi i kaçurrelave: 300.000 – 800.000 VND
 • Lyerja e flokëve: 170,000 – 400,000 VND
 • Heqja e qimeve/ Tatuazhi i flokëve: 200,000 VND

Përveç shërbimit të kujdesit të flokëve, 4Rau promovon edhe produkte për meshkuj si shampo, modë, dyll…Dhe Cakhia TV e pëlqen këtë! Pra, nëse doni të pëlqeni me mua, ejani në 4Rau për të përjetuar shërbimin menjëherë!

 • Adresa: Zotëroni 3 degë në 77 Yersin District 1, 19 Ton Dat Tien District 7 dhe 634 Dien Bien Phu District 10
 • Linja telefonike: 0933945339
 • Vlerësimi: 4.7/5.0 yje

Berberi Art

Parukeri për meshkuj Art Cakhia TV

E hapur në vitin 2016, RTSH tani ka 8 degë që shtrihen nga rrethi Thu Duc në Distriktin 9, Distriktin 2 dhe Binh Thanh. Bëhuni vendi i preferuar për meshkujt për të ardhur dhe për të stiluar drejtimin. Duke ardhur te Art Hair, do të zbuloni se produktet më të përdorura janë produktet më të fundit koreane. Në të njëjtën kohë, Art Hair përdor edhe pajisje jashtëzakonisht të avancuara, të cilat me siguri do t’ju japin një flokë të shëndetshëm dhe rrezatues. Shërbimet nga Art Barber përfshijnë:

 • Prerje e kombinuar me 5 hapa: 60,000 VND
 • Prerje e kombinuar, ngjyrosje: 400,000 VND
 • Prerje dhe përkulje e kombinuar: 300,000 – 1000,000 VND

Përkushtimi, përkushtimi dhe cilësia artistike që sjellin shërbimet Art baber e bëjnë Cakhia TV të magjepsur me pasion. Ejani dhe krijoni “art” në 10 degët e berberit tani!

 • Adresa: Distrikti 9, District 2, Thu Duc District, Binh Thanh District
 • Linja telefonike: 0971324679
 • Vlerësimi: 4.7/5.0 yje

Shtëpia e Berberit Tony

Sallon flokësh për meshkuj Tony Cakhia TV

Paraardhësi i dyqanit të berberit për meshkuj në Saigon – Tony Barber House – fillimisht Tony Store – Wax & Pomade është një dyqan i specializuar në shitjen e produkteve për kujdesin e mjekrës dhe flokëve për meshkujt. Pastaj, me shpresën për të sjellë shërbimin më të përsosur të kujdesit të flokëve për burrat. Tony Store – Salloni i flokëve për meshkuj Wax & Pomade ka hyrë zyrtarisht në biznesin e berberit kur ndryshoi emrin e Dyqanit në Tony Barber House.

Tham Khảo Thêm:  Clip cô gái Italy phân biệt người Trung Quốc cười nói "Ní Hảo"

Tony Barber House zotëron një staf profesional. Ka shumë përvojë në kujdesin dhe stilimin e flokëve. Pra, kur të ftuarit vijnë dhe përjetojnë Tony Barber, është e garantuar që t’ju sjellë besim dhe bukuri në çdo hairstyle. Shërbimet e veçuara përfshijnë:

 • Prerja dhe stilimi: 120,000 VND
 • Rruajtje për burra: 90,000 VND
 • Prerje dhe rruajtje e kombinuar: 170,000 VND

Pika që Cakhia TV pëlqen përveç shërbimit “të mirëfilltë” është se berberi është i specializuar në shitjen e produkteve të kujdesit të flokëve me cilësi të lartë, kështu që nuk kam nevojë të shkoj më larg për ta blerë atë.

 • Adresa: 205/7 Nguyen Trai District 1 and 141A Street 79 District 7
 • Linja telefonike: 0938380062
 • Vlerësimi: 4.4/5.0 yje

30 Shkëlqim

Parukeri per meshkuj 30shine Cakhia TV

Duke folur për parukeri për meshkuj, salloni i flokëve për meshkuj 30Shine nuk mund të injorohet. 30Shine ka vetëbesim dhe punon shumë çdo ditë për të kombinuar duart e aftë të mjeshtrit vietnamezë me teknologjinë shkencore në vetëm 30 minuta për t’u sjellë burrave në mbarë botën modele flokësh të bukur, lëkurë tërheqëse të shëndetshme dhe shpirt të freskët. kënaquni duke ndihmuar përparimin në punë. 30Shine aktualisht ka shumë objekte të mëdha të vendosura në rrugët kryesore në provincat dhe qytetet e tjera në të gjithë vendin. Sipërfaqja e sallonit është të paktën 200 m2. Të gjitha janë investuar me pajisje të mira dhe imazhe të sinkronizuara profesionale.

 • Kombinimi i shkëlqimit (masazh me shampo): 100,000 VND
 • Përkulje / ngjyrosje: 180,000 – 250,000 VND

Pikat mbresëlënëse Cakhia TV janë super oferta për çdo hark kohor dhe shumëllojshmëri paketash shërbimesh. Mos ngurroni të zgjidhni

 • Adresa: 87 dyqane në të gjithë vendin
 • Vlerësimi: 4.3/5.0 yje

Barber Shop Uragane

Salloni i flokëve për burra Hurricane Cakhia TV

Hurricane Barber Shop zotëron gjithmonë një substancë unike, atë cilësi mashkullore që i bën meshkujt të mos vijnë. Dyqani nuk është shumë i madh, por është i mbushur me sallën e pritjes dhe dhomën e prerjes. Shërbimi në restorant i përket segmentit të çmimeve të ulëta, por cilësia nuk është asgjë për t’u ankuar. Të gjitha vendndodhjet janë ende brenda intervalit të çmimeve dhe sigurisht, nëse nuk jeni të zellshëm, me siguri salloni i flokëve për burra Hurricane Barber Shop do të jetë një zgjedhje e përshtatshme. Shërbimet që zotëron Uragani Barber përfshijnë:

 • Prerje e kombinuar + e rruar: 120,000 VND
 • Prerje flokësh e kombinuar + Prerje e mjekrës: 100,000 VND

Edhe pse është vetëm në segmentin popullor, shërbimi i ofruar nuk është inferior ndaj atij të berberëve të mirëfilltë. Kjo është pika që Cakhia TV i bën më shumë përshtypje këtij berberi.

 • Adresa: 158D Pasteur, Ben Nghe Ward, District 1, City. Qyteti Ho Chi Minh
 • Linja telefonike: 0386862551
 • Vlerësimi: 4.2 / 5.0 yje

Dhe kjo është lista e 10 salloneve të flokëve të lirë dhe të bukur për burra në Ho Chi Minh City që Cakhia TV mund t’i përmbledhë. Cili berber ju pëlqen, ju lutem lini një koment për të më njoftuar!


Përmbajtja e përpiluar nga Cakhia TV
Kontaktoni: www.Cakhia TV.com

Cảm ơn bạn đã đọc bài viết Tiệm Tóc Nam – Tổng hợp địa chỉ, giá tiền các tiệm tóc RẺ ĐẸP tại Sài Gòn . Đừng quên truy cập Cakhia TV kênh trực tiếp bóng đá số 1 Việt Nam hiện nay để có những phút giây thư giãn cùng trái bóng tròn !

Related Posts

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *

© 2023 Cakhia TV - WordPress Theme by WPEnjoy